KONST / Litografier / Färglitografi 12872040
nr 1287 2040
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. Påskrift a tergo. Ej numrerad. Motivet: 28x41
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:49:11
10/11 17:02:33